Witamy na stronie Kowalstwa Artystycznego Marek Jedynak.

 Nasza firma powstała w 1979 roku. Od tego momentu nieprzerwanie zajmuje się tworzeniem wyrobów kutych. W chwili obecnej już drugie pokolenie kultywuje rodzinne tradycje i pasje.
 W naszej kuźni powstają różnorodne produkty takie jak balustrady, bramy, galanteria, artykuły codziennego użytku oraz inne wyroby kute jakich nasi klienci potrzebują.
Jesteśmy nastawieni na współpracę z każdym klientem indywidualnym jak i biznesowym. Nasze wyroby można spotkać w wielu domach w kraju i na świecie. Nasze bramy ogradzają wiele domów, firm, kościołów nadając im niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd. Każdy nasz projekt od początku do końca powstaje w uzgodnieniu z klientem, który może wnosić do niego własne propozycje. Dzięki takiemu podejściu nasze produkty mogą spełniać nawet najbardziej zaawansowane potrzeby klienta, dając jednocześnie gwarancję niepowtarzalności.
Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów nasze produkty odznaczają się wyjątkową trwałością i jakością. Sprzedawane przez nas produkty są zabezpieczone najlepszymi środkami, dzięki czemu nasi klienci mogą się nimi dłużej cieszyć, bez potrzeby częstych prac konserwacyjnych.
Oprócz produkcji zajmujemy się także montażem i serwisem naszych produktów. Nasze bramy są przystosowane do systemów automatycznego otwierania i zamykania, które również na potrzeby klienta instalujemy.W dalszej części naszej strony znajdą Państwo kilkadziesiąt przykładów naszych prac. Zapraszamy do obejrzenia tej galerii, przypominając jednocześnie, że są to tylko wybrane produkty a na Państwa życzenie podejmiemy się wykonania nawet najbardziej zaawansowanych projektów artystycznych.